top of page
DSC_4153.jpg

Informace pro účinkující

Registrace

- Po příjezdu se prosím dostavte na Štáb festivalu - vedle hlavního vchodu do prostoru festivalu (viz mapka areálu).

- Na štábu dostanete identifikační proužky pro pohyb v areálu a vstup na scény.

- Štáb řeší také předem rezervované ubytování. Tedy vydají Vám po registraci klíče od chatky/pokoje. Tyto klíče pak při odjezdu opět odevzdáte na štáb. Prosíme nedávejte klíče na recepci

- Pro registraci ubytování mějte připraveny občanské průkazy ubytovaných nebo výpis údajů potřebných v jakémkoli ubytování nebo hotelu. Je nutná registrace, kterou odevzdáváme na recepci kempu a platíme místní poplatky.

- Pokud ubytování nevyužijete, i když bylo předem dohodnuto, dejte neprodleně informaci buď na štáb nebo hlavnímu organizátorovi. Poskytneme volnou kapacitu jiným zájemcům. Neradi bychom nechali nevyužitou kapacitu, když už vše hradíme jako servis kapelám a organizátorům. Děkujeme za pochopení a podporu.

VELKÁ Scéna

Příjezd

- Vjezd vlevo vedle Autocampu Morava. Vjezd hlídají Skauti Mohelnice. 

Parkování

- Parkovat v prostoru za scénou je možné pouze na dobu nezbytně nutnou. Auto prosíme označit cedulkou, kterou dostanete při vjezdu nebo na štábu. Na cedulku uveďte jméno kapely a mobilní číslo řidiče pro případ, že bychom potřebovali odparkovat. Berte prosím ohled na ostatní účinkující a návštěvníky festivalu.

MORAVA Scéna

Příjezd

- Vjezd bránou do areálu auto campu Morava.

Parkování

- Parkujte na parkovišti u Motelu.

- Pro vyložení nástrojů je možné přijet ke scéně.

- Berte prosím ohled na probíhající program.

- Auto prosíme označit cedulkou, kterou dostanete při vjezdu nebo na štábu. Na cedulku uveďte jméno kapely a mobilní číslo řidiče pro případ, že bychom potřebovali odparkovat.

  • Facebook
bottom of page