top of page
DSC_4153.jpg

Informace pro účinkující

Registrace

- po příjezdu se prosím dostavte na Štáb festivalu - vedle hlavního vchodu do prostoru festivalu (viz mapka areálu na stránkách festivalu.

- dostanete identifikační proužky pro pohyb v areálu a vstup na scény,

- štáb řeší také předem rezervované ubytování. Tedy vydají Vám po registraci klíče od chatky/pokoje. Tyto klíče pak při odjezdu opět odevzdáte na štáb. Prosíme nedávejte klíče na recepci.

- pro registraci ubytování mějte připraveny občanské průkazy ubytovaných nebo výpis údajů potřebných v jakémkoli ubytování nebo hotelu. Je nutná registrace, kterou odevzdáváme ne recepci kempu a platíme místní poplatky.

- pokud ubytování nevyužijete, i když bylo předem dohodnuto, dejte neprodleně informaci buď na štáb nebo hlavnímu organizátorovi. Poskytneme volnou kapacitu jiným zájemcům. Neradi bychom nechali nevyužitou kapacitu, když už vše hradíme jako servis kapelám a organizátorům. Děkujeme za pochopení a podporu.

VELKÁ Scéna

Příjezd

- vjezd vlevo vedle Autocampu Morava.  Vjezd hlídají Skauti Mohelnice. 

Parkování

- v prostoru za scénou, na dobu nezbytně nutnou. Auto prosíme označit cedulkou, kterou dostanete při vjezdu nebo na štábu. Na cedulku uveďte jméno kapely a mobilní číslo řidiče pro případ, že bychom potřebovali odparkovat. Berte prosím ohled na ostatní účinkující a návštěvníky festivalu.

MORAVA Scéna

Příjezd

- vjezd bránou do areálu auto campu Morava

Parkování

- na parkovišti u Motelu.

- pro vyložení nástrojů je možné přijet ke scéně

- berte prosím ohled na probíhající program

- auto prosíme označit cedulkou, kterou dostanete při vjezdu nebo na štábu. Na cedulku uveďte jméno kapely a mobilní číslo řidiče pro případ, ze bychom potřebovali odparkovat.

  • Facebook
bottom of page